Novinky

HLAVNÍ HOSTIA HORY A MESTO 2017

Tento rok na festival Hory a mesto zavítajú dvaja ľudia z (celkovo) troch, ktorí preliezli najťažšiu cestu sveta. Jeden z nich je Kevin Jorgeson, ktorý spolu s Tommy Caldwellom na prelome rokov 2014/2015 preliezol Dawn Wall na El Capitan, bude hlavným hosťom Hory a mesto 2017! A Adam Ondra, ktorý túto cestu (zatiaľ ako jediný) zopakoval v novembri 2016, bude tiež hlavným hosťom. A spoločne v...

FOTOSÚŤAŽ HORY A MESTO 2017

Spustili sme prihlasovanie do fotosúťaže Hory a mesto 2017. Ak máte fotografie, ktoré spadajú do kategórií 1. Horská kultúra / ľudia; 2. Horská krajina; 3. Horské a outdoorové športy, prihláste ich do súťaže cez náš formulár na webe. Uzávierka prihlášok je 5.3. o polnoci. Tešíme sa na vaše fotografie! 

PRIHLÁSTE FILM NA HORY A MESTO 2017

Ak ste autorom, producentom, kameramanom, strihačom či nebodaj protagonistom (alebo všetko dokopy) filmu s horskou, dobrodružnou či adrenalínovou tematikou, ktorý by sa hodil do filmovej prehliadky festivalu Hory a mesto, prihláste ho. Na webe vyplníte poľahky formulár a potom postupujte podľa inštrukcií. Tešíme sa na vaše filmy.
Pri prihláseniefilmu kliknite

PF 2017

Do nového roku 2017 vám želáme veľa zdravia, šťastia a spokojnosti. A k tomu veľa dobrodružných zážitkov. Festival Hory a mesto

HORY A MESTO 2017

Naplno sme sa pustili do príprav ďalšieho už 18. ročníka festivalu Hory a mesto. Potvrdili sme termín 22. - 26. marec 2017. Nezabudnite si ho poznačiť do diárov na budúci rok a sledujte novinky na webe a Facebooku o pripravovanom programe a hosťoch.