Novinky

HORY A MESTO 2018 V NOVÝCH PRIESTOROCH!

Festival HORY A MESTO 2018 so sebou prináša veľkú novinku. Bude sa konať v nových priestoroch - v nákupnom centre Bory Mall a v kinách CINEMAX. Spoločne s dátumom festivalu 21. - 25. marca 2018 si teda do diára zaznačte aj novú trasu a miesto. :-)
Veríme, že táto zmena prinesie veľa pozitívnej energie pri organizovaní festivalu a divákom kvalitu, hlboké zážitky a inšpiratívne...

ĎAKUJEME

za ďalší skvelý ročník festivalu Hory a mesto. Celému štábu za výkon a nasadenie pred aj počas festivalu a našim blízkym rodinným príslušníkom za pochopenie a trpezlivosť; všetkým dobrovoľníkom za nezištnú pomoc a dobrú vôľu; partnerom a sponzorom festivalu za ich rôznorodú podporu; všetkým dlhoročným divákom aj diváckym nováčikom za to, že prišli, napriek slnečnému počasiu; slovenským aj...

VÝSLEDKY FILMOVEJ SÚŤAŽE HORY A MESTO 2017

V nedeľu o 20:00 sme vyhlásili výsledky filmovej súťaže. Odborná porota v zložená Jakub Zipser, Linda Jamborová, Katka Kucbelová a Peter Hapčo ocenila 9 filmov, z toho 5 slovenských. Cenu Grand Prix získal film Pavla Barabáša Sloboda pod nákladom. 

VÝSLEDKY FOTOSÚŤAŽE HORY A MESTO 2017

V stredu 22.3. o 17:00 sme vyhlásili výsledky tohtoročnej fotosúťaže. Fotografie hodnotila odborná porota v zložení Pavol Breier, Dodo Lietavec a Ivan Čaniga a udelila ceny v troch kategóriách. Cenu Grand Prix tento rok získala fotografia Brnčalka star trails od fotografa Mariána Kurica.
Víťazné fotografie si môžete pozrieť

SPOT FESTIVALU HORY A MESTO 2017

Pozrite si náš krásny nový spot, ktorý pre nás vyrobil Martin Hasák. Niekedy je ťažké nájsť hory v meste.