FILMOVÁ POROTA

JAKUB ZIPSER

Na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave absolvoval odbor estetika so zameraním na vizuálne umenia a film. Po štúdiách pracoval striedavo na Slovensku, vo Švajčiarsku a kanadskom Vancouveri. V súčasnosti pôsobí v Asociácii slovenských filmových klubov (ASFK), kde sa venuje programovaniu filmov a ich distribúcii do filmových klubov a kín. V rámci aktivít ASFK je súčasťou realizačného tímu Medzinárodného festivalu filmových klubov FEBIOFEST a najväčšej putovnej filmovej prehliadky na Slovensku – PROJEKT 100.

PETER HAPČO

Peter Hapčo - dramaturg a PR manažér kultúrneho centra Stanica Žilina-Záriečie, jeden z organizátorov žilinskej edície festivalu Hory a Mesto. Nadšenec outdoorových filmov a zážitkov - v zime aktívny lyžiar a rekreačný skialpinista, v lete turista a horský bežec.

LINDA JAMBOROVÁ

Manažérka v spoločnosti Gryf a zároveň spoluorganizátorka festivalu Hory a mesto v Žiline. Aktívna cyklistka, prichádzajúca na chuť už aj zimným športom - bežkám a občas aj skiapinizmu.

KATARÍNA KUCBELOVÁ

Katarína Kucbelová je autorka štyroch básnických kníh a kultúrna manažérka. Založila a niekoľko rokov organizovala literárnu cenu Anasoft litera. V súčasnosti sa venuje rodine a menším kultúrnym projektom, ktoré ešte stíha. Žije v Bratislave.