BASE CAMP PÓDIUM

Interaktívnym centrom celého festivalu bude aj v roku 2018 festivalové pódium vo vestibule Bory Mall, ktoré outdoorovo nazývame BASE CAMP. Počas piatich dní bivakovania v Base campe zažijete mnoho outdoorových ale aj indoorových zážitkov. Festivaloví hostia vám sprostredkujú svoje športové a cestovateľské zážitky, ktoré budú prezentovať v rámci svojich prednášok v kinosálach v CINEMAX. Budete si môcť zasúťažiť o zaujímavé ceny od festivalových partnerov, pozrieť si zaujímavé vystúpenia, filmy a interaktívne sa zapojiť do mnohých sprievodných aktivít a workshopov. Denný program Base Campu, ale aj ostatné sprievodné podujatia nájdete denne aktualizované na veľkoplošných obrazovkách.

Vo festivalovom Base campe máme pre deti a mládež pripravené rôzne súťaže - pohybové aktivity, úlohy na zručnosť, ale aj vedomostné. Príďte si zmerať svoje sily a môžete vyhrať zaujímavé ceny.
A do súťaží môžete kľudne zapojiť aj rodičov. :-)

STREDA 17:00 ABADÁ - CAPOEIRA

Capoeira je umenie, ktoré všetko spája dohromady a zmazáva rozdiely medzi ľuďmi i kultúrami. Je to komplexné spojenie boja s hudbou, akrobaciou a tancom. Každý si v capoeire nájde svoju cestu. Show predstaví skupina ABADÁ-Capoeira Slovensko.

STREDA 18:00 SIMA MARTAUSOVÁ

V roku 2018 získala ocenenie speváčka roka. Okrem toho miluje hory, sneh, dobré jedlo, kávu, vínko, pekné piesne, ľudí a toho, kto ich stvoril :-) . Simine vystúpenie uvidíte v stredu 21.3. o 18:00.

STREDA 19:00 CESTOKLUB NA PÓDIU

Cestoklub na pódiu: 365 dní na cestách po Ázii - Od Ruska po Východný Timor.

PIATOK 18:00 WORKSHOP S KOBUDO KAI

Naučte sa brániť s tradičnými okinawskými zbraňami, ale aj bez nich. Príďte si zvýšiť kondíciu, obratnosť a naučíte sa lepšie koordinovať svoje telo! Získate sebavedomie, veľa skvelých zážitkov a v neposlednom rade aj nových priateľov. Spoznajte samého seba a klub Kobudo Kai!

PIATOK 19:00 CESTOKLUB NA PÓDIU

Cestoklub na pódiu: Za Jaskyňami strateného sveta - stolových hôr Venezuely.

NEDEĽA 15:00 LA DANSA SCHOOL

La Dansa School vás roztancuje svojou dynamikou a pestrosťou. Exotické moderné latinskoamerické tance v podaní tanečníčok rôzneho veku.