FESTIVALOVÝ MINIVEĽTRH

Tradičnou súčasťou festivalu Hory a mesto je Outdoorový miniveľtrh, ktorý sa bude konať 22. - 25. marca 2018. Naši partneri v rámci festivalu predstavujú novinky pre rôzne outdoorové športy, cestovateľské destinácie alebo rozmanité produkty priateľské k životnému prostrediu a prírode. V rámci miniveľtrhu máte možnosť využiť špeciálne festivalové zľavy, získať od odborníkov cenné informácie alebo si vyskúšať tovar priamo na mieste.

Anna Fedorčáková
festivalový miniveľtrh
anna.fedorcakova @ gmail.com, +421918425469

 

Summit Motors Bratislava autorizovaný predaj a servis vozidiel Ford. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý, či už potrebuje malé mestské vozidlo ako Ford Fiesta, vozidlá z radu rodinných vanov C-MAX/Grand a S-MAX, alebo 7-miestne Galaxy určené pre viacpočetnú posádku. Možno dáte prednosť elegantným stáliciam ako sú Ford Mondeo a Focus či legende Ford Mustang, alebo vozidlám stvoreným pre dobrodružstvo - SUV Ford Kuga, Ford Edge, Ford Ranger či úplnej novinke Ford Ecosport. Nekonečné variácie prestavieb a nadstavieb ponúkajú naše oceňované úžitkové vozidlá, ktoré sú stvorené pre podnikanie. Všetky služby, vrátane kompletnej ponuky servisu, výkupu a predaja jazdených vozidiel Ford, nájdete na stránke www.fordcentrum.sk, alebo u nás na Tuhovskej 9 v Bratislave na Zlatých pieskoch vo vynovených priestoroch v štýle FORD STORE – jedinom FORD STORE na Slovensku./

Už ste nocovali medzi nebom a zemou? My z Doprírody.sk sme špecialisti na hojdacie siete - hamaky a výstroj pre túlanie sa prírodou. O naše skúsenosti sa s Vami radi podelíme. Príďte navštíviť festivalový stánok a predajňu v Devínskej, kde nájdete odskúšaný tovar a usmiatu obsluhu. Máme pre Vás široký sortiment hamák, spacákov Carinthia, slovenského oblečenia Benesport a ďalšieho vybavenia pre chvíle na cestách. Tábornícke zručnosti a zvládanie nečakaných situácií v teréne si môžete zlepšiť na niektorom z našich kurzov prežitia.

HoreDole.sk - Všetko pre skialpinizmus a horský beh. Nová predajňa v Bratislave a zároveň e-shop. Nie je až tak nová, je to pokračovanie outdoorovej predajne Ahoj v prírode na Miletičke. Teraz sa ale vyslovene špecializuje na skialpinizmus a horský beh a je tu najlepší výber v Bratislave značiek: Dynafit, Scarpa, Montura, LaSportiva, K2, Black Crown, Dynastar, Diamir, Ortowox. Ľudia za pultom tejto problematike fakt rozumejú, majú za sebou 30ročnú skúsenosť na pásoch a v horách.

Board Academy je jedinečný klub doskových športov a lyžovania, ktorý už 8 rokov prináša pre svojich klientov unikátne zážitky na vode a snehu. Dovolenkové pobyty spojené s kurzami windsurifngu, kitingu, paddleboardingu, snowboardingu a lyžovania sú určené pre všetky vekové kategórie. Tieto akcie klub organizuje v Grécku, na Sicílii, Chorvátsku, Egypte, lyžiarskych strediskách alpských krajín.
Ponúkame profesionálne služby a ľudský prístup.

Vydavateľstvo Dajama sa venuje vydávaniu geografickej a turistickej literatúry s cieľom propagovať krásy Slovenska a jeho regiónov. Od roku 2004 Dajama vydáva aj najstarší slovenský časopis Krásy Slovenska. Príďte sa inšpirovať a pozrieť na tie najzaujímavejšie tituly na outdoorový miniveľtrh v Auparku.

TULI je slovenská značka ponúkajúca výnimočnú kvalitu za prijateľné ceny. Všetky TULI produkty sú navrhované slovenskými dizajnérmi a vyrábané na Slovensku, s použitím najlepších dostupných materiálov a technológií. Príďte si ich vyskúšať do festivalového Base campu. Môžete v nich pohodlne sledovať program na našom festivalovom pódiu.

Lanno Corda sú originálne a unikátne šperky z horolezeckého lana pre všetkých (ne)lezcov a milovníkov slovenského handmade dizajnu. Príďte si do nášho stánku pozrieť jedinečné náramky a náhrdelníky z lana zdobené kovovými komponentami, polodrahokamami alebo sklenenými korálkami značky Toho, Myiuki a Swarovski. Každý kus je originál.

Pure Nuts - potraviny, ktoré ti nabijú baterky! Oriešková energia so 100% prírodným zložením.

Najlepšie čerstvé ručne robené tyčinky Marva na hory do batoha, na raňajky, ku káve, pre deti ku preliezkam, ale aj do kabelky, keď nestíhate obedovať. A super rýchla dodávka.

BENESPORT – slovenský výrobca kvalitného oblečenia pre outdoor i voľný čas so sídlom v Spišských Tomášovciach na upätí Slovenského raja. Odevy vyrábané z prírodnej vlny v spojení s technickou membránou, kde sa snúbi materiálová funkčnosť a odolnosť s pohodlím pri nosení v akomkoľvek počasí. Naše modely sa vyznačujú kvalitným prevedením a zároveň výbornými funkčnými vlastnosťami. Sú univerzálne a vďaka ich atraktívnemu vzhľadu a zaujímavým strihom je možné ich nosiť aj pri voľnočasových aktivitách. Jedným z kľúčových materiálov, ktoré používame je prírodná vlna kombinovaná s technickou membránou zaručujúcou funkcie ako je 100% odolnosť proti vetru, vodný stĺpec 10 000 mm a priedušnosť 10 000g/m2/24 hod.
Pozývame Vás byť spolu s nami bližšie k prírode.

Najlacnejšia energia je tá, ktorú netreba vyrobiť. Ak vám záleží na tom, aby ste energiou neplytvali, príďte sa poradiť do stánku Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry. Odborníci z poradenského centra ŽIT ENERGIOU Vám vysvetlia, čo je užitočné urobiť vo Vašom prípade. Návštevníci, ktorých zaujímajú ekologické riešenia, v stánku nájdu aj brožúry s praktickými informáciami o výhodách a obmedzeniach jednotlivých obnoviteľných zdrojoch energie. Pre najmenších sú pripravené energetické súťaže. Praktické rady a odporúčania nájdete na stránke www.zitenergiou.sk. Odborné konzultácie môžete využiť aj v poradenskom centre , ktoré sa nachádza na Tomášikovej ulici 1498/30 v Bratislave. Bezplatné energetické poradenstvo je k dispozícii vďaka národnému projektu ŽIŤ ENERGIOU, ktorý je spolu financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja prostredníctvom Operačného programu Kvalita životného prostredia.

Ford
Filmová súťaž

Filmová súťaž

Prihláste svoje filmy do súťaže