FESTIVALOVÝ MINIVEĽTRH

Tradičnou súčasťou festivalu Hory a mesto je Outdoorový miniveľtrh, ktorý sa bude konať 22. - 25. marca 2018. Naši partneri v rámci festivalu predstavujú novinky pre rôzne outdoorové športy, cestovateľské destinácie alebo rozmanité produkty priateľské k životnému prostrediu a prírode. V rámci miniveľtrhu máte možnosť využiť špeciálne festivalové zľavy, získať od odborníkov cenné informácie alebo si vyskúšať tovar priamo na mieste.

Anna Fedorčáková
festivalový miniveľtrh
anna.fedorcakova @ gmail.com, +421918425469

 

Summit Motors Bratislava autorizovaný predaj a servis vozidiel Ford. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý, či už potrebuje malé mestské vozidlo ako Ford Fiesta, vozidlá z radu rodinných vanov C-MAX/Grand a S-MAX, alebo 7-miestne Galaxy určené pre viacpočetnú posádku. Možno dáte prednosť elegantným stáliciam ako sú Ford Mondeo a Focus či legende Ford Mustang, alebo vozidlám stvoreným pre dobrodružstvo - SUV Ford Kuga, Ford Edge, Ford Ranger či úplnej novinke Ford Ecosport. Nekonečné variácie prestavieb a nadstavieb ponúkajú naše oceňované úžitkové vozidlá, ktoré sú stvorené pre podnikanie. Všetky služby, vrátane kompletnej ponuky servisu, výkupu a predaja jazdených vozidiel Ford, nájdete na stránke www.fordcentrum.sk, alebo u nás na Tuhovskej 9 v Bratislave na Zlatých pieskoch vo vynovených priestoroch v štýle FORD STORE – jedinom FORD STORE na Slovensku./

Už ste nocovali medzi nebom a zemou? My z Doprírody.sk sme špecialisti na hojdacie siete - hamaky a výstroj pre túlanie sa prírodou. O naše skúsenosti sa s Vami radi podelíme. Príďte navštíviť festivalový stánok a predajňu v Devínskej, kde nájdete odskúšaný tovar a usmiatu obsluhu. Máme pre Vás široký sortiment hamák, spacákov Carinthia, slovenského oblečenia Benesport a ďalšieho vybavenia pre chvíle na cestách. Tábornícke zručnosti a zvládanie nečakaných situácií v teréne si môžete zlepšiť na niektorom z našich kurzov prežitia.

HoreDole.sk - Všetko pre skialpinizmus a horský beh. Nová predajňa v Bratislave a zároveň e-shop. Nie je až tak nová, je to pokračovanie outdoorovej predajne Ahoj v prírode na Miletičke. Teraz sa ale vyslovene špecializuje na skialpinizmus a horský beh a je tu najlepší výber v Bratislave značiek: Dynafit, Scarpa, Montura, LaSportiva, K2, Black Crown, Dynastar, Diamir, Ortowox. Ľudia za pultom tejto problematike fakt rozumejú, majú za sebou 30ročnú skúsenosť na pásoch a v horách.

Norway shop Predstavujeme Vám mimoriadne kvalitnú výrobu s vlastnou tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami, ktoré sú zahrnuté v športovom oblečení otestované drsnou prírodou. Táto špičková ponuka sa týka voľno časového vybavenia, beh, fitness, urban tréning, vybavenia na turistiku, , lyžovanie alebo skialpinizmus. Ak si potrpíte na luxus a eleganciu, neprehliadnite originálne nórske svetre značky Dale (1879), ktoré nosia olympionici a hlavy štátov. Kamennú predajňu nájdete v Tatranskej Lomnici, alebo kliknite na www.norwayshop.sk .

Vydavateľstvo Dajama sa venuje vydávaniu geografickej a turistickej literatúry s cieľom propagovať krásy Slovenska a jeho regiónov. Od roku 2004 Dajama vydáva aj najstarší slovenský časopis Krásy Slovenska. Príďte sa inšpirovať a pozrieť na tie najzaujímavejšie tituly na outdoorový miniveľtrh v Auparku.

TULI je slovenská značka ponúkajúca výnimočnú kvalitu za prijateľné ceny. Všetky TULI produkty sú navrhované slovenskými dizajnérmi a vyrábané na Slovensku, s použitím najlepších dostupných materiálov a technológií. Príďte si ich vyskúšať do festivalového Base campu. Môžete v nich pohodlne sledovať program na našom festivalovom pódiu.

Pure Nuts - potraviny, ktoré ti nabijú baterky! Oriešková energia so 100% prírodným zložením.

Najlepšie čerstvé ručne robené tyčinky Marva na hory do batoha, na raňajky, ku káve, pre deti ku preliezkam, ale aj do kabelky, keď nestíhate obedovať. A super rýchla dodávka.

Ford
Filmová súťaž

Filmová súťaž

Prihláste svoje filmy do súťaže