FESTIVALOVÝ MINIVEĽTRH

Tradičnou súčasťou festivalu Hory a mesto je Outdoorový miniveľtrh, ktorý sa bude konať 30. - 31. marca 2019. Naši partneri v rámci festivalu predstavujú novinky pre rôzne outdoorové športy, cestovateľské destinácie alebo rozmanité produkty priateľské k životnému prostrediu a prírode. V rámci miniveľtrhu máte možnosť využiť špeciálne festivalové zľavy, získať od odborníkov cenné informácie alebo si vyskúšať tovar priamo na mieste.

Anna Fedorčáková
festivalový miniveľtrh
anna.fedorcakova @ gmail.com, +421918425469

 

Summit Motors Bratislava autorizovaný predaj a servis vozidiel Ford. Z našej ponuky si vyberie skutočne každý, či už potrebuje malé mestské vozidlo ako Ford Fiesta, vozidlá z radu rodinných vanov C-MAX/Grand a S-MAX, alebo 7-miestne Galaxy určené pre viacpočetnú posádku. Možno dáte prednosť elegantným stáliciam ako sú Ford Mondeo, úplne nový Focus či legende Ford Mustang, alebo vozidlám stvoreným pre dobrodružstvo - SUV Ford Kuga, Ford Edge, Ford Ranger či Ford Ecosport. Nekonečné variácie prestavieb a nadstavieb ponúkajú naše oceňované úžitkové vozidlá, ktoré sú stvorené pre podnikanie. Všetky služby, vrátane kompletnej ponuky servisu, výkupu a predaja jazdených vozidiel Ford, nájdete na stránke www.fordstore.sk, alebo u nás na Tuhovskej 9 v Bratislave na Zlatých pieskoch vo vynovených priestoroch v štýle FORD STORE – jedinom FORD STORE na Slovensku./

Už ste nocovali medzi nebom a zemou? My z Doprírody.sk sme špecialisti na hojdacie siete - hamaky a výstroj pre túlanie sa prírodou. O naše skúsenosti sa s Vami radi podelíme. Príďte navštíviť festivalový stánok a predajňu v Devínskej, kde nájdete odskúšaný tovar a usmiatu obsluhu. Máme pre Vás široký sortiment hamák, spacákov Carinthia, slovenského oblečenia Benesport a ďalšieho vybavenia pre chvíle na cestách. Tábornícke zručnosti a zvládanie nečakaných situácií v teréne si môžete zlepšiť na niektorom z našich kurzov prežitia.

TULI je slovenská značka ponúkajúca výnimočnú kvalitu za prijateľné ceny. Všetky TULI produkty sú navrhované slovenskými dizajnérmi a vyrábané na Slovensku, s použitím najlepších dostupných materiálov a technológií. Príďte si ich vyskúšať do festivalového Base campu. Môžete v nich pohodlne sledovať program na našom festivalovom pódiu.

Abraka je slovenská značka podporujúca lokálnu výrobu a ekologickú módu. Naše oblečenie oslavuje aktívny životný štýl a farebnými originálnymi dizajnami vám rozveselí aj všedný deň. Komfort a dopad produkcie na životné prostredie sú pri tvorbe kolekcií prioritou. Používame materiály, ktoré sú z recyklovaných PET fliaš, materiály s certifikátom bluesign® a OEKO-TEX® | STANDARD 100.

Fusakle nie sú ponožky! Fusakle sú pojem!
Na začiatku bola myšlienka pomôcť ľuďom otvoriť svoju myseľ, rozšíriť svoje obzory, prestať sa báť neznámeho a nového, dodať im odvahu, ale najmä šíriť radosť.
Aj taký malý detail, ako ponožka, vie vyčarovať úsmev a rozveseliť okolie, môžeme ňou ukázať svoju náladu, príslušnosť alebo čo máme radi. Keď chceme, tak ju ukážeme, keď nie, tak ostane skrytá ako náš osobný talizman. Malá, každodenná a taká jednoduchá vec môže zrazu niesť nejakú správu, posolstvo. Stačí to urobiť trochu inak.
A my to robíme od začiatku inak – otvorene, poctivo a doma. V minulosti bol na ČeskoSlovensku silný textilný priemysel a stále tu sú majstri, ktorí svoje remeslo ovládajú. Stačilo spojiť to dobré z minulosti, s novým a moderným zo súčasnosti, pridať myšlienku a cieľ a vznikol náš čisto domáci projekt – Fusakle.

Dulcia natural je ručne robená, živá kozmetika vychádzajúca z rodinnej tradície.
S láskou vyrábame skutočne prírodnú kozmetiku, zásadne v malých množstvách, čím zaručujeme čerstvosť, čistotu a vysokú kvalitu produktov.
Dulcia natural je založená na báze vysoko aktívnych látok, rastlinných a bylinných extraktov, čistých esenciálnych olejov, vzácnej ružovej vody a aloe vera v biokvalite. Tieto dary prírody využívame, aby boli Vašim každodenným zdrojom krásy, harmónie a potešenia.

Ford
Filmová súťaž

Filmová súťaž 2019

Prihláste svoje filmy do súťaže