AKCIE (NIELEN) PRE DETI

Interaktívnym centrom celého festivalu bude opäť festivalové pódium vo vestibule Auparku, ktoré outdoorovo nazývame BASE CAMP. Počas piatich dní bivakovania v Base campe zažijete mnoho outdoorových ale aj indoorových zážitkov. Festivaloví hostia Vám sprostredkujú svoje športové a cestovateľské zážitky, ktoré budú prezentovať v rámci svojich prednášok v kinosálach v Cinema City. Budete si môcť zasúťažiť o zaujímavé ceny od festivalových partnerov, pozrieť si zaujímavé vystúpenia, filmy a interaktívne sa zapojiť do mnohých sprievodných aktivít a workshopov. Denný program Base Campu, ale aj ostatné sprievodné podujatia nájdete denne aktualizované na veľkoplošných obrazovkách.

V piatok 24.3. od 10:00 do 14:00 sme pre žiakov základných a stredných škôl pripravili veľké náučno zábavné podujatie Festivalový náučný chodník. Okrem tradičného premietania pre školy, môžu žiaci navštíviť rôzne interaktívne centrá.  Pokiaľ ste pedagógovia, žiaci alebo študenti a máte záujem navštíviť aj premietania v kinosálach, kontaktujte Ľubicu. Viac info a kompletný program nájdete tu.
Ľubica Fenclová, lubica @ horyamesto.sk, 0949626870.

Interaktívnych centier v Auparku sa môže zúčastniť každý návštevník.

Bratislava opäť dobýja Everest! Všetci malí aj veľkí budeme spoločne “naliezať” výšku najvyššej hory sveta Mt. Everestu na lanovej sieti. Tento rok k športovým výkonom pridáme aj rôzne zaujímavé aktivity. To, či sa nám to za dva dni podarí, uvidíme v nedeľu. Príďte do Auparku v sobotu 25.3. alebo v nedeľu 26.3. a pomôžte nám pokoriť výšku 8848 m. Každý meter sa počíta.

Everest rallye - „behom po stopách Hillaryho a Tenzinga“ Skúste vybehnúť na Matku sveta, na Everest. Čakáme na vás v sobotu 25.3. Krátke zábavné behy v Sade Janka Kráľa, na ktorých si vyskúšate takmer všetky cesty vedúce na Everest. Bežecké topánky netreba, Sanasport má pre vás testovacie, len si nezabudnite odhodlanie vystúpiť až na vrchol. Najlepší pretekári budú vyhlásení v Base Campe (podľa programu) a metre všetkých pretekárov sa prirátajú do BRATISLAVA DOBÝJA EVEREST.

Vo festivalovom Base Campe nemôže chýbať priestor pre tých najmenších, ktorí sa už od malička pripravujú na svoje budúce expedície a veľké outdoorové výkony. V Detskom Campe si počas víkendu môžu vyskúšať malí aj väčší svoju šikovnosť a otestovať všakovaké zručnosti, ktoré sú potrebnou prípravou do budúcnosti. Zastavte sa v Detskom Campe neďaleko pódia v sobotu 25.3. a v nedeľu 26.3.

Aj tento rok sa uskutoční YAK&RYSY SLACK LINE WORSHOP, v sobotu 25.3. a v nedeľu 26.3. od 13:00 do 17:00 pod vedením najlepších slack linerov na Slovensku. Príďte si vyskúšať chôdzu po lane! Budete mať možnosť naučiť sa základy, pozrieť si triky skúsených borcov, naučiť sa ako sa takýto slackline postaví a hlavne sa dobre zabaviť. Akcia je vhodná aj pre rodičov s deťmi.

City Camp Bratislava pripravil pre deti zábavný víkendový program vo festivalovom Detskom campe. Zabavte sa spoločne pri tvorivých dielňach spojených s náučnými aktivitami v sobotu a v nedeľu od 10:00 do 12:00.

Avene
Cestokluby

Cestokluby
Kino svet