Program pódium Base camp

Interaktívnym centrom celého festivalu bude aj tento rok festivalové pódium vo vestibule Auparku, ktoré outdoorovo nazývame BASE CAMP. Počas piatich dní bivakovania v Base campe zažijete mnoho outdoorových ale aj indoorových zážitkov. Festivaloví hostia Vám sprostredkujú svoje športové a cestovateľské zážitky, ktoré budú prezentovať v rámci svojich prednášok v kinosálach v Cinema City. Budete si môcť zasúťažiť o zaujímavé ceny od festivalových partnerov, pozrieť si zaujímavé vystúpenia, filmy a interaktívne sa zapojiť do mnohých sprievodných aktivít a workshopov.

Vo festivalovom Base campe máme pre deti a mládež pripravené rôzne súťaže - pohybové aktivity, úlohy na zručnosť, ale aj vedomostné. Príďte si zmerať svoje sily a môžete vyhrať zaujímavé ceny.

A do súťaží môžete kľudne zapojiť aj rodičov. :-)

Aký by to bol Base camp bez lezenia. Všetci malí aj veľkí návštevníci si môžu vyskúšať lezenie po lanových prekážkach vo vestibule Auparku vo štvrtok od 15.00 do 19.00 a od piatka do nedele v čase od 11.00 do 19.00.

Bude aj tento rok  Bratislava dobýjať Everest? Veríme, že áno. Všetci malí aj veľkí budeme spoločne “naliezať” výšku najvyššej hory sveta Mt. Everestu na lanovej sieti a na lezeckej stene. To či sa nám to za dva dni podarí uvidíme v nedeľu. Prídite v sobotu 5.4. alebo v nedeľu 6.4. a pomôžte nám pokoriť výšku 8848 m, každý meter sa počíta. Malá odmena nikoho neminie.

Lezenia bude v priestore Base Campu ale oveľa viac.
ADIDAS BOULDER CUP 2015 Majstrovstvá Slovenska v boulderingu

SOBOTA 14.3.
Kvalifikácia štýlom flash (8:30-15:00)
Bouldrový duel semifinalistov (od 17:00)
NEDEĽA 15.3.
Semifinále (10:00-13:00)
Finále ženy (od 13:00)
Finále muži (od 15:00)
Vyhlásenie výsledkov o 17:00 na pódiu Base Camp v Auparku.

Spoluorganizátori