FESTIVALOVÝ MINIVEĽTRH

Tradičnou súčasťou festivalu Hory a mesto je Outdoorový miniveľtrh, ktorý sa bude konať 23. - 26. marca 2017. Naši partneri v rámci festivalu predstavujú novinky pre rôzne outdoorové športy, cestovateľské destinácie alebo rozmanité produkty priateľské k životnému prostrediu a prírode. V rámci miniveľtrhu máte možnosť využiť špeciálne festivalové zľavy, získať od odborníkov cenné informácie alebo si vyskúšať tovar priamo na mieste.

 

Summit Motors Bratislava, autorizovaný predaj a servis vozidiel Ford. Z našej ponuky vozidiel si vyberie skutočne každý. Či už potrebujete malé mestské vozidlo ako Ford Fiesta, alebo vozidlá z radu rodinných vanov MAX (B-MAX, C-MAX, S-MAX), či 7-miestne Galaxy určené pre viacpočetnú posádku. Možno dáte prednosť elegantným stáliciam ako sú Ford Mondeo a Focus, alebo vozidlám stvoreným pre dobrodružstvo - SUV Ford Kuga, nový Ford Edge, Ford Ranger či legende značky Ford- Mustangu. Nekonečné variácie prestavieb a nadstavieb ponúkajú naše oceňované úžitkové vozidlá, ktoré sú stvorené pre podnikanie. Všetky služby, vrátane kompletnej ponuky servisu, výkupu a predaja jazdených vozidiel Ford, nájdete na stránke www.fordcentrum.sk, alebo u nás na Tuhovskej 9 v Bratislave na Zlatých pieskoch vo vynovených priestoroch v štýle FORD STORE – jedinom FORD STORE v Bratislave.

Kaktus Bike ponúka svojim zákazníkom výrobky produkcie viac než stodvadsiatich významných svetových značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou bicyklov, doplnkov a všetkého príslušenstva potrebného k cyklistike. Tie najzaujímavejšie novinky pre tohtoročnú sezónu nájdete priamo na Outdoorovom miniveľtrhu vo vestibule Auparku. Kaktus Bike už tradične venuje ako hlavnú cenu do diváckej ankety horský bicykel, ktorý môžete vyhrať aj vy.

Máte počítač plný úžasných fotografií z vašich turistických a cestovateľských dobrodružstiev? Nenechávajte ich zabudnuté v počítači a inšpirujte sa v stánku FOTOLAB. Na festivale vám predstavíme jedinečnú CEWE FOTOKNIHU – fotoknihu s vlastnými fotkami, ktorú si môže jednoducho vytvoriť každý z vás a uchovať si super zážitky v naozaj atraktívnej podobe. Príďte si k nám pozrieť ukážky fotokníh a získajte kupón v hodnote 15 € na vašu originálnu fotoknihu.

Avene je francúzska dermokozmetická značka, ktorá vznikla v malebnom stredovekom mestečku Avène v samom srdci Národného prírodného parku v Haute Languedoc. Prináša kompletnú starostlivosť pre ľudí, ktorí hľadajú rovnováhu medzi krásou a zdravím a pri výbere kozmetiky zvažujú dopad na životné prostredie. Príďte sa poradiť, ako sa správať ku svojej pleti pri výletoch v prírode, ale aj pri vykonávaní extrémnych outdoorových aktivít v zime aj v lete. Odborníčka vám rada poradí v stánku v sobotu a nedeľu.

VELOCITY - najlepší bicyklový obchod, servis a požičovna pri železnej Studničke v Bratislave, otvorený v sezóne 7 dní v týždni. Ponúkame elektrobicykle, horské, cestné aj trekingové bicykle od značiek CANNONDALE, FOCUS, CERVELO, KTM, KELLYS, GT a MERIDA.

Už ste nocovali medzi nebom a zemou? My z Doprírody.sk sme špecialisti na hojdacie siete - hamaky a výstroj pre túlanie sa prírodou. O naše skúsenosti sa s Vami radi podelíme. Príďte navštíviť festivalový stánok a predajňu v Devínskej, kde nájdete odskúšaný tovar a usmiatu obsluhu. Máme pre Vás široký sortiment hamák, spacákov Carinthia, slovenského oblečenia Benesport a ďalšieho vybavenia pre chvíle na cestách. Tábornícke zručnosti a zvládanie nečakaných situácií v teréne si môžete zlepšiť na niektorom z našich kurzov prežitia.

APSARA je ethnoshop plný originálnych darčekov, remeselných produktov, odevných doplnkov, vyrobených šikovnými rukami dizajnérov a remeselníkov v piatich krajinách Juhovýchodnej Ázie. Pri ich výbere kladieme dôraz na nápaditosť, prírodné materiály a fairtrade-ový pôvod. Všetky peknosti a radosti z nášho ethnoshopu nájdete na správnych jarmokoch a festivaloch a na www.apsara.sk

Norway shop Predstavujeme Vám mimoriadne kvalitnú výrobu s vlastnou tradíciou a dlhoročnými skúsenosťami, ktoré sú zahrnuté v športovom oblečení otestované drsnou prírodou. Táto špičková ponuka sa týka voľno časového vybavenia, beh, fitness, urban tréning, vybavenia na turistiku, , lyžovanie alebo skialpinizmus. Ak si potrpíte na luxus a eleganciu, neprehliadnite originálne nórske svetre značky Dale (1879), ktoré nosia olympionici a hlavy štátov. Kamennú predajňu nájdete v Tatranskej Lomnici, alebo kliknite na www.norwayshop.sk .

Vydavateľstvo Dajama sa venuje vydávaniu geografickej a turistickej literatúry s cieľom propagovať krásy Slovenska a jeho regiónov. Od roku 2004 Dajama vydáva aj najstarší slovenský časopis Krásy Slovenska. Príďte sa inšpirovať a pozrieť na tie najzaujímavejšie tituly na outdoorový miniveľtrh v Auparku.

TULI je slovenská značka ponúkajúca výnimočnú kvalitu za prijateľné ceny. Všetky TULI produkty sú navrhované slovenskými dizajnérmi a vyrábané na Slovensku, s použitím najlepších dostupných materiálov a technológií. Príďte si ich vyskúšať do festivalového Base campu. Môžete v nich pohodlne sledovať program na našom festivalovom pódiu.

CK Adren Club Vám ponúka športovo zamerané aktivity v horskom prostredí, vedené skúsenými sprievodcami, inštruktormi a horskými vodcami, s dôrazom na bezpečnosť a úspešnosť ponúkaného programu, za najnižšie možné ceny. Už 20. rok k Vám prichádzame s bohatou ponukou outdoorového programu na Slovensku, v Európe ale i na celom svete. Ponúkame tiež možnosť zakúpiť si výstroj či výzbroj na turistiku v našej predajni Outdoor outlet. Okrem outdoorového oblečenia, kempingových doplnkov, u nás nájdete oblečenie a doplnky od značiek Zajo, Milo, Trek sport, Northland, turistické topánky Lowa či Kayland. Zapožičať si môžte u nás tiež výzbroj na hory ako mačky, cepín, snežnice, výzbroj na via ferraty s pod. Aktuálnu ponuku, novinky či zľavy CK Adren Club nájdete na www.adrentour.sk alebo na www.facebook.com/adrenclub.

Lanno Corda sú originálne a unikátne šperky z horolezeckého lana pre všetkých (ne)lezcov a milovníkov slovenského handmade dizajnu. Príďte si do nášho stánku pozrieť jedinečné náramky a náhrdelníky z lana zdobené kovovými komponentami, polodrahokamami alebo sklenenými korálkami značky Toho, Myiuki a Swarovski. Každý kus je originál.

Ford
Filmová súťaž

Filmová súťaž

Prihláste svoje filmy do súťaže